Комплексні системи

Комплексні системи очистки водиБрудна вода?...

Люди, що цікавляться даним розділом сайту, як правило, придбали котедж, дачу, будинок чи просто розробили нову скважину для води. І після цього, стикнулись з дуже неприємною проблемою: вода йде із запахом, або жовтіє, або біліє, чи постійно йде намул, а найгірше - все разом. Народна порада, прокачати скважину протягом 2-3 місяців не покращила якість? Тоді вихід один – придбати комплексну систему очищення води, яка забирає на себе 99,8 % всіх забруднень.

Стан води у Івано-Франківську

Наявність в воді солей жорсткості, великої кількості магнію чи калію, та особливо заліза, не дуже турбувала мешканців Івано-Франківська та області. Системами очистки питної води переймались представники Львівської, Тернопільської, а особливо Закарпатської областей. Однак, екологічна ситуація в нашій області змінюється не на краще. Після паводків 2008 - 2010 років хімічний та бактеріологічний склад води під землею суттєво погіршився. Виникла ситуація, коли необхідно захищати себе та членів своєї сім’ї від захворювань чи отруєнь, які несе забруднена вода. Тому у Франківську все більшої актуальності набувають різноманітні фільтри для очистки води.

Система очистки водиДовіряй професіоналам

Багато сайтів відразу вам пропонують комплексне та негайне вирішення проблеми. Акваторія, в свою чергу, може вас запевнити, що підбір елементів фільтрації напряму залежить від хімічного і бактеріологічного аналізу води. Тобто, якщо вам оголошують вартість фільтру без вивчення результатів хімічного аналізу води, вам не слід довіряти таким продавцям і враховувати їх настанови.

Як очистити воду?

Перед усім необхідно розрахувати навантаження на систему фільтрації, тобто, скільки людей буде вживати цю воду, кількість санвузлів та точок забору води. Визначившись з об’ємом, на підставі результатів аналізу, приймається рішення про використання конкретного наповнювача в фільтри, який максимально забезпечить очищення вхідної води. Тут професіонали враховують і так званий фактор ризику, так як вода, в залежності від пори року може змінювати свій хімічний склад. Головне не допустити роботу фільтра на максимумі. Хочу зауважити, що саме з цієї причини, більшість клієнтів дивуються, що нібито їм пропонуються системи з більшим об’ємом, ніж їм необхідно. Однак, насправді, це вимушений крок, з метою запобігти харчовому отруєнню всіх користувачів проектованого фільтра.

Система очищення води від домішок складається:

  1. Попередній промивний фільтр призначений для затримки піску, намулу та інших розчинених у воді компонентів розміром до 50 мкм. Пропонуються сучасні німецькі або італійські системи.
  2. Другим етапом є затримка розчинених сполук розміром до 5 мкм. Як правило використовується колба типу Big Blue. Слугує для захисту дорогої засипки в основний фільтр, подовжує строк його експлуатації.
  3. Фільтр механічної очистки - так звана «Башта», призначена для безпосереднього очищення води від проблематичних забруднень. Комплектується сучасним комп’ютером, що відслідковує об’єми очистки та автоматично проводить регенерацію наповнювача в фільтрі. Потребує підключення до каналізації та струму 220 В.
  4. Ємкість для харчової солі необхідна «Башті» для проведення регенерації внутрішнього наповнювача.
  5. Бактерицидна лампа – елемент, метою якого є повне знешкодження любих бактерій, що потрапляють у воду. Зауважу, що пропонується лампа виключно для готелів чи ресторанів на вимогу санепідемстанції, в домашніх умовах, лампа необхідна лише при великій кількості бактерій.
  6. Зворотній осмос – фільтр, що проводить фінішну очистку води для вживання в їжу чи пиття. (дивіться розділ Зворотній осмос)

Головне!

Купівля комплексної системи очищення забрудненої води вимагає професійного відношення і досвіду. За консультацією прохання звертатись через розділ контакти.

JoomShaper