Осмос

Осмос з насосом Новая Вода NW-RO-702Р

Фильтр обратного осмоса з насосом Новая Вода NW-RO-702Р

Купити осмос: 300 у.е.

Відгук продавця: мешканці багатоповерхівок та особняків з гідроферами (насосами) страждають від нестабільного тиску у водогоні. Відображається це і на роботі фільтра. В осмосі стабільний тиск має велике значення для отримання чистої води.

Робота мембрани залежить від тиску в системі не нижче 2 атмосфер. Низький тиск призводить до отримання малого об’єму води в баку, близько 3-4 літрів, замість заявлених фактичних 8 літрів. З цією метою виробник пропонує модель з влаштованим насосом для підтримки необхідного тиску у фільтрі. Додатково для його роботи необхідно облаштувати під мийкою розетку перемінного току 220 В.

Безпосередньо сам семиступеневий обратный осмос Новая Вода NW-RO-702Р обладнаний повним набором картриджів для повноцінної очистки як міської так і криничної води.

Проходження води через тонкоплівкову поліамідну мембрану гарантує відокремлення від всіх домішок, солей жорсткості, бактерій та мікроорганізмів. 6 та 7 ступінь усунуть запах та помутніння, збагатять корисними мінералами та стабілізують внутрішню структуру очищеної води.

 

Технічні характеристики
Тиск води: від 2 до 6 атмосфер
Кількість ступенів очищення: 7
Мембрана: Proton Корея
Продуктивність: 200 літрів / доба
Кран: подвійний
Опції: мінералізатор, біостуктуратор, насос
Бак: номінально 10 літрів
Виробник: "Новая вода" Тайвань
JoomShaper