Осмос

Filter 1 МO 6-36M - осмос з мінералізатором

Осмос для води Filter 1 МO 6-36M

Купити осмос: 160 у.е.

Відгук: Осмос з мінералізатором Filter 1 МO 6-36M – класична пропозиція в дешевому сегменті зворотніх осмосів на 6 ступенів від відомого українського виробника Екософт. Популярність моделі визначається суто ціною. Вона найнижча на теренах нашої Батьківщини.

Серцем фільтра є тонкоплівкова поліамідна мембрана на 36 галонів, що нижче від стандартних показників. Однак, для споживання в домашніх умовах середньостатистичної сімї (до 4 чоловік), цілком достатньо. 5 елемент (вугільний пост фільтр з активованим кокосововим вугіллям) повністю здатний на протязі року очищувати воду від усіляких запахів та домішок, створюючи враження чистої та прозорої води.

6 елементом вмонтований мінералізатор власного виробництва F-1, наповнений непоганої якості кокосовим вугіллям. За ствердженням виробника мінералізатор повинен пропрацювати близько одного року.

З недоліків можна виділити слабкість конструкції, тобто, при не досить вмілому сервісному обслуговуванні можливі підтікання і навіть тріщини в корпусі фільтра.

Технічні характеристики
Тиск води: від 2 до 6 атмосфер
Кількість ступенів очищення: 5
Мембрана: Філмтек 36 GPD
Продуктивність: 90 - 120 літрів / доба
Кран: одинарний
Опції: мінералізатор
Бак: номінально 5 літрів
Виробник: Україна
JoomShaper