Осмос

Обратный осмос WATERMELON WM-RO-6P з насосом

Осмос WATERMELON WM-RO-6P з насосом та мінералізатором

Ціна: від 255 у.е.

Відгук продавця: WATERMELON WM-RO-6P з насосом - сучасний фільтр, обладнаний додатковим насосом для створення тиску при очищенні води, при недостатньому тиску у водогоні. Зворотний осмос WATERMELON WM-RO-6P з насосом - 6 ступенева система з мінералізатором + помпа.

Дана модель придатна самостійно створювати нормальний тиск в середині фільтра для якісної очистки води. Насос необхідний для осель з низьким або нестабільним тиском води, а це багатоповерхівки чи старі будинки, а також котеджі, де водопостачання здійснюється через власний насос, який подає нерівномірний тиск від 1 до 3 атмосфер.

За бажанням клієнта стандартний пост фільтр може бути замінений на пост фільтр/мінералізатор фірми Pentec Mexico, що значно покращує смакові якості питної води.

Фільтр орієнтований як на виробництво води (преміату) для приготування їжі та напоїв, так і для виробництва питної води, шляхом її збагачення корисними мікроелементами шляхом проходження через мінералізатор.

Основа зворотного осмосу - тонкоплівкова поліамідна мембрана Filmtec (60 – 105 гал/день). Даний елемент в бюджетних фільтрах зустрічається не часто. Як правило, заміняється корейським або китайським аналогом.

Наповнювачі у виробництві картриджів використані ті самі, що і у фільтрах фірми Atoll класу Lux від відомих виробників Pentek і Omnipure, лідерів в питаннях очищення і збагачення води.

В комплект входить кран подачі очищеної води на 2 ріжка та накопичувальний бак на 10 літрів.

Технічні характеристики
Тиск води: від 2 до 6 атмосфер
Кількість ступенів очищення: 6
Мембрана: FilmTec USA
Продуктивність: 200 літрів / доба
Кран: подвійний
Опції: мінералізатор, насос
Бак: номінально 10 літрів
Виробник: Україна
JoomShaper