Осмос

Зворотній осмос WATERMELON WM-RO-5 (5 ступенів)

Український осмос WaterMelon WM-RO-5

Ціна: від 165 у.е.

Відгук: WaterMelon WM-RO-5 - хороший бюджетний фільтр від українського виробника. Висока якість виконання, якісно підігнані з'єднувальні елементи. За бажанням клієнта стандартний пост фільтр може бути замінений на пост фільтр/мінералізатор фірми Pentec Mexico, що значно покращує смакові якості питної води.

Основою зворотного осмосу WaterMelon (Ватер Мелоун) є американська тонкоплівкова поліамідна мембрана Filmtec. Для бюджетного фільтру це рідкість.

Засипки у виробництві картриджів використані ті самі, що і у фільтрах фірми Атолл класу люкс від відомих виробників Pentek і Omnipure, безумовних лідерів в питаннях очищення і збагачення води.

Осмос WaterMelon WM-RO-5 - стандартний зворотній осмос на 5 ступенів, який розрахований на отримання чистої води для подальшого приготування їжі та напоїв.

Ще раз наголошуємо, що за бажанням клієнта стандартний пост фільтр може бути замінений на пост фільтр/мінералізатор фірми Pentec Mexico, для покращення смакових якостей води.

В комплект входить кран з нержавіючої сталі та накопичувальний бак на 5 літрів. За додаткову плату можна замінити бак на більший.

Модель буде цікава власникам малих кафе та акваріумістам.

 

Технічні характеристики
Тиск води: від 2 до 6 атмосфер
Кількість ступенів очищення: 5
Мембрана: FilmTec USA
Продуктивність: 90 - 120 літрів / доба
Кран: одинарний
Опції: ні
Бак: номінально 5 літрів
Виробник: Україна
JoomShaper