Осмос

Обратный осмос Bluespring W-8005Р-UA5-2 з насосом

Осмос Bluespring W-8005Р-UA5-2 + насос

Ціна: 2600 грн.

Відгук продавця: оптимальне рішення при низькому тиску при необхідності фільтрації питної води запропоноване відомим американським брендом Atoll в бюджетному сегменті. Зворотний осмос Bluespring W-8005Р-UA5-2 являє собою 6 ступеневу систему з мінералізатором та додатково оснащений насосом підвищення тиску.

Дана модель придатна самостійно створювати нормальний тиск в середині фільтра для якісної очистки води. Насос необхідний для осель з низьким або нестабільним тиском води, а це багатоповерхівки чи старі будинки, а також котеджі, де водопостачання здійснюється через власний насос, який подає нерівномірний тиск від 1 до 3 атмосфер.

Фільтр орієнтований як на виробництво води (преміату) для приготування їжі і напоїв, так і для виробництва питної води, шляхом її збагачення корисними мікроелементами шляхом проходження через мінералізатор.

Основою зворотного осмосу є тонкоплівкова поліамідна мембрана. В пропозиції Bluespring це американська мембрана Filmtec (60 – 105 гал/день). Даний елемент в бюджетних фільтрах зустрічається не часто. Як правило, заміняється корейським або китайським аналогом.

Наповнювачі у виробництві картриджів використані ті самі, що і у фільтрах фірми Atoll класу Lux від відомих виробників Pentek і Omnipure, безумовних лідерів в питаннях очищення і збагачення води.

В комплект входить кран подачі очищеної води на 2 ріжка та накопичувальний бак на 10 або 12 літрів.

 

Технічні характеристики
Тиск води: від 2 до 6 атмосфер
Кількість ступенів очищення: 6
Мембрана: FilmTec USA
Продуктивність: 200 літрів / доба
Кран: подвійний
Опції: мінералізатор, насос
Бак: номінально 10 літрів
Виробник: Атолл (США - Росія)
JoomShaper