Осмос

Зворотній осмос Bluespring W-8005-UA5 (5 ступенів)

Осмос система Bluespring W-8005-UA5

Ціна: 1850 грн.

Відгук (отзыв): Bluespring W-8005-UA5 дуже вдала модель бюджетного фільтру від відомого Американського виробника Atoll. Вирізняється високою якістю виконання, підгонки з’єднювальних елементів та використаних картриджів.

Основою зворотного осмосу є тонкоплівкова поліамідна мембрана. В пропозиції Bluespring це американська мембрана Filmtec (60 – 105 гал/день). Даний елемент в бюджетних фільтрах зустрічається не часто. Як правило, заміняється корейською або китайською мембраною.

Засипки у виробництві картриджів використані ті самі, що і у фільтрах фірми Атолл класу люкс від відомих виробників Pentek и Omnipure, безумовних лідерів в питаннях очищення і збагачення води.

Модель Bluespring W-8005-UA5 являє собою стандартну систему на 5 ступенів, розрахована на отримання чистої води для подальшого вживання в їжу та приготування напоїв. Універсальність системи дає змогу, в подальшому, використати і більш дорогі картриджі для отримання питної води.

В комплект входить кран з нержавійки та накопичувальний бак на 8 літрів (номінально 5 літрів). За додаткову плату можна замінити бак на більший.

Модель буде цікава акваріумістам та власникам малих кафе.

 

Технічні характеристики
Тиск води: від 2 до 6 атмосфер
Кількість ступенів очищення: 5
Мембрана: FilmTec USA
Продуктивність: 90 - 120 літрів / доба
Кран: одинарний
Опції: ні
Бак: номінально 5 літрів
Виробник: Атолл (США - Росія )
JoomShaper