Осмос

Фільтр осмос Ecosoft MO 6-50

Обратный осмос Ecosoft MO 6-50

Ціна: 2300 грн.

Відгук продавця: зворотній осмос Ecosoft MO 6-50 позиціонується в класі Люкс, де вже в базову комплектацію входить сучасний кран hi-tech на 2 ріжка, тонкоплівкова мембрана DOW Chemical (США) та попередні картриджі високої якості Clack Corporation американського виробництва.

Прихильникам фільтрів Українського виробництва відома фірма Ecosoft (Екософт) м.Київ пропонує свою продукцію у різних цінових категоріях. Це F-1 - найнижча цінова категорія, обумовлена використанням найдешевших матеріалів та компонентів.

Установка осмоса Ecosoft MO 6-50Коробка для Ecosoft MO 5-50Середня ланка – фільтри серії «Наша вода», представлені в «Епіцентрах». Вирізняються нормальною якістю при середній ціні. І звичайно найцікавіше – серія осмосів Люкс класу - Ecosoft. Зазначену серію можна придбати тільки у офіційних представників. Тим більше, що цінова пропозиція між «Нашою водою» та «Екософтом Люкс» зведена виробником до мінімуму.

Якісний зворотній осмос Ecosoft MO 6-50 позиціонується в класі Люкс. У комплект поставки входить сучасний кран hi-tech, тонкоплівкова мембрана DOW Chemical та високоякісні картриджі Clack Corporation (США). Дана 6 ступенева система направлена на виробництво преміату для подальшого споживання в їжу або готування напоїв, а також для безпосереднього пиття води без кип'ятіння.

 

Технічні характеристики
Тиск води: від 2 до 6 атмосфер
Кількість ступенів очищення: 6
Мембрана: Film Tec USA
Продуктивність: 180 літрів / доба
Кран: подвійний
Опції: мінералізатор
Бак: номінально 8 літрів
Виробник:  Ecosoft (США-Україна)
JoomShaper