Осмос

Зворотній осмос – система фільтруючих елементів по очищенню води, шляхом проходження рідини через тонкоплівкову мембрану зі ступінню очистки до 99,9% на фізичному та молекулярному рівні.

На даний час осмос являє собою найдосконалішу систему очищення води для подальшого споживання людиною. Різні думки щодо вилучення ним з води всіх необхідних для життя та здоров’я компонентів є необґрунтованими. Перед усім, основним завданням для осмосу являється недопущення потрапляння в організм людини небажаних домішок, а головне бактерій та інших мікроорганізмів. Він створений для запобігання захворювань харчовими отруєннями та кишечними розладами. Вода є осередком розмноження та розповсюдження живих мікроорганізмів, і як наслідок вони можуть нанести велику шкоду нам, а головне нашим дітям.
Сучасні осмотичні фільтри додатково оснащені антибактеріальними лампами та картриджами збагачення очищеної води необхідними для здоров’я людини мікроелементами.
Звичайно, в першу чергу, користувачами осмотичних систем являються споживачі джерельної, криничної води та вод зі скважин. Останнім часом все більше прихильників осмосів є і мешканці Івано-Франківська. Міському водогону більше 30 років, і залишається лише здогадуватись які перепони на шляху до людей долає вода. (див. стаття про міську воду).
На ринку України представлена велика кількість виробників осмотичних систем очищення. Я, в свою чергу, пропоную тільки такі, які особисто перевірив на предмет надійності, легкості в користуванні та обслуговуванні. Велике значення має і універсальність фільтра. Тобто, якийсь відомий виробник випускає на ринок новий картридж з неперевершеними властивостями очищення води, а ми, в свою чергу, можемо без великих зусиль його змонтувати на нашу систему.
Комплектність фільтра, наявність додаткових опцій, ультрафіолетової лампи чи насоса, визначається індивідуально в бесіді з клієнтом, зважаючи на особливості мікробіологічного складу його води та умов проживання.

Фільтр осмос Новая Вода NW-RO604

Зворотній осмос Новая Вода NW-RO604

Вартість осмосу: 180 у.е.

Відгук: Зворотний осмос Новая Вода NW-RO604 – новинка на ринку фільтруючих систем. На перший погляд стандартна 6 ступенева фільтруюча система. Однак, в ціну даної моделі включена тонкоплівкова поліамідна мембрана американського виробника DOW – Filmtec GPD  на 50  галонів та найновіший інноваційний мінералізатор NW – M104, особливістю якого є складова з 4 мінералізуючих елементи в одному корпусі.

Система зворотнього осмосу Новая Вода NW-RO525P Smart

NW-RO525P Smart - якісний зворотній осмос

Купити зворотній осмос: 350 у.е.

Відгук спеціаліста: Фільтр зворотнього осмосу Новая Вода NW-RO525P Smart -  нова серія фільтрів «Смарт» - краще поєднання фільтруючих елементів від провідних виробників. А саме, серце осмосу - тонкоплівкова поліамідна мембрана американського виробника DOW – Filmtec GPD  на 75  галонів, постфільтр Omnipure CL-10 RO також американського виробництва, всі з'єднання фірми John Guest UK.

Осмос Новая Вода NW-RO-525 Smart

Осмос Новая Вода NW-RO-525 Smart

Купити осмос: 280 у.е.

Відгук спеціаліста: Система зворотного осмосу Новая Вода NW-RO-525 Smart – оптимально збалансована модель фільтру для знавців у сфері очищення води. Дуже часто безпосередньо продавцям доводиться перекомплектовувати системи очистки під конкретного споживача, з причин незадовільної якості одного чи іншого елементу в кожній запропонованій виробником моделі.

Осмос з помпою Filter 1 МO 5-36P

 Система зворотного осмосу Filter1 з помпою МO 5-36Р

Купити зворотній осмос: 220 у.е.

Відгук: Осмос з насосом (помпою) Filter 1 МO 5-36P – особливістю моделі є наявність вмонтованого у фільтр комплекту для підкачування тиску в системі. Необхідність цієї системи виникає у тих користувачів, що постійно страждають вид низького тиску у гідравлічній системі подачі води в їхні помешкання.

Filter 1 МO 6-36M - осмос з мінералізатором

Осмос для води Filter 1 МO 6-36M

Купити осмос: 160 у.е.

Відгук: Осмос з мінералізатором Filter 1 МO 6-36M – класична пропозиція в дешевому сегменті зворотніх осмосів на 6 ступенів від відомого українського виробника Екософт. Популярність моделі визначається суто ціною. Вона найнижча на теренах нашої Батьківщини.

Зворотній осмос Filter1 МO 5-36

Дешевий зворотній осмос Filter1 МO 5-36

Ціна на зворотній осмос: 136 у.е.

Відгук: Система зворотного осмосу Filter1 МO 5-36 – найдоступніша модель фільтрів мембранного типу в Україні. Звичайно, ціна була домінуючим фактором при створенні даної моделі. Серцем фільтра є тонкоплівкова поліамідна мембрана на 36 галонів, що нижче від стандартних показників.

Зворотній осмос WATERMELON WM-RO-5 (5 ступенів)

Український осмос WaterMelon WM-RO-5

Ціна: від 165 у.е.

Відгук: WaterMelon WM-RO-5 - хороший бюджетний фільтр від українського виробника. Висока якість виконання, якісно підігнані з'єднувальні елементи. За бажанням клієнта стандартний пост фільтр може бути замінений на пост фільтр/мінералізатор фірми Pentec Mexico, що значно покращує смакові якості питної води.

Осмос зворотній WaterMelon WM-RO-6 (із мінералізатором)

Український осмос з мінералізатором Water Melom WM-RO-6

Ціна: від 185 у.е.

Відгук продавця: система зворотного осмосу WaterMelon WM-RO-6 з мінералізатором. Фільтр орієнтований на виробництво води для приготування їжі та води для пиття.

За бажанням клієнта стандартний пост фільтр може бути замінений на пост фільтр/мінералізатор фірми Pentec Mexico, що значно покращує смакові якості питної води.

Обратный осмос WATERMELON WM-RO-6P з насосом

Осмос WATERMELON WM-RO-6P з насосом та мінералізатором

Ціна: від 255 у.е.

Відгук продавця: WATERMELON WM-RO-6P з насосом - сучасний фільтр, обладнаний додатковим насосом для створення тиску при очищенні води, при недостатньому тиску у водогоні. Зворотний осмос WATERMELON WM-RO-6P з насосом - 6 ступенева система з мінералізатором + помпа.

Осмос зворотній Новая Вода NW-RO-500

Фильтр обратного осмоса Новая Вода NW-RO-500

Ціна: 135 у.е.

Відгук продавця (отзыв): п’ятиступенева осмос-система очистки води NW-RO-500 від відомого Тайванського виробника «Новая Вода». Робота осмосу Новая Вода NW-RO-500 направлена суто на отримання преміату для подальшого споживання.

Зворотній осмос Bluespring W-8005-UA5 (5 ступенів)

Осмос система Bluespring W-8005-UA5

Ціна: 1850 грн.

Відгук (отзыв): Bluespring W-8005-UA5 дуже вдала модель бюджетного фільтру від відомого Американського виробника Atoll. Вирізняється високою якістю виконання, підгонки з’єднювальних елементів та використаних картриджів.

Осмос фільтр «Новая Вода» NW-RO-702

Осмос зворотній Новая Вода NW-RO702

Вартість осмосу: 245 у.е.

Отзыв продавця: Осмос «Новая Вода» NW-RO-702 на 7 ступенів - безумовний лідер продаж по Західній Україні. У запропоновану ціну входить фактично весь спектр картриджів, необхідних для систематичного та безпечного споживання води всією родиною.

Осмос Bluespring W-8005-UA5-1 (з мінералізатором)

Фото осмос Bluespring W-8005-UA5-1

Ціна: 2000 грн.

Відгук продавця: доступна широкому загалу споживачів система зворотного осмосу Bluespring W-8005-UA5-1 з мінералізатором. Фільтр орієнтований як на виробництво води (преміату) для приготування їжі і напоїв, так і для виробництва питної води, шляхом її збагачення корисними мікроелементами.

Фільтр осмос Ecosoft MO 6-50

Обратный осмос Ecosoft MO 6-50

Ціна: 2300 грн.

Відгук продавця: зворотній осмос Ecosoft MO 6-50 позиціонується в класі Люкс, де вже в базову комплектацію входить сучасний кран hi-tech на 2 ріжка, тонкоплівкова мембрана DOW Chemical (США) та попередні картриджі високої якості Clack Corporation американського виробництва.

Зворотній осмос Fit-Aqua RO-6

Система зворотнього осмосу Fit Aqua RO-6

Ціна: 2400 грн.

Відгук продавця: шестиступеневий фільтр Fit-Aqua RO-6 - безперечний лідер продажів по Україні. Виготовляється виключно в Польщі для ринку центральної Європи. Якістю та надійністю він довів свою перевагу перед конкурентами.

Осмос система Атолл A-560E Lux

Система обратного осмоса Atoll A-560E Lux

Ціна: 2500 грн.

Відгук продавця: найсмачніший фільтр серед конкурентів. Секрет смаку води у зворотного осмосу Atoll (Атолл) A-560E Lux полягає у використанні картриджів відомої марки Пентек (США-Мексика).

Обратный осмос Bluespring W-8005Р-UA5-2 з насосом

Осмос Bluespring W-8005Р-UA5-2 + насос

Ціна: 2600 грн.

Відгук продавця: оптимальне рішення при низькому тиску при необхідності фільтрації питної води запропоноване відомим американським брендом Atoll в бюджетному сегменті. Зворотний осмос Bluespring W-8005Р-UA5-2 являє собою 6 ступеневу систему з мінералізатором та додатково оснащений насосом підвищення тиску.

Осмос з насосом Новая Вода NW-RO-702Р

Фильтр обратного осмоса з насосом Новая Вода NW-RO-702Р

Купити осмос: 300 у.е.

Відгук продавця: мешканці багатоповерхівок та особняків з гідроферами (насосами) страждають від нестабільного тиску у водогоні. Відображається це і на роботі фільтра. В осмосі стабільний тиск має велике значення для отримання чистої води.

Зворотній осмос Ecosoft MO P 5-50 з насосом

Обратный осмос Екософт МО Р 5-50

Ціна: 3000 грн.

Відгук продавця: cучасна п’ятиступенева система зворотного осмосу Екософт МО Р 5-50 від відомого українського виробника додатково обладнана помпою (насосом) підкачування для водопровідних систем з низьким тиском.

Система зворотнього осмосу Atoll А-560 Е (Premium)

Обратный осмос Atoll А-560 Е Premium

Ціна: 3100 грн.

Відгук продавця: шанувальникам елітних фільтрів виготовлених виключно в США, з комплектуючих суто американського чи мексиканського виробництва, за участі світових брендів Omnipure та Pentek, пропонується фільтр (система) зворотного осмосу Atoll А-560 Е (Premium).

JoomShaper