Новини

Хімічний аналіз води м. Івано-ФранківськДля чого потрібен аналіз води?

При зверненні споживача з проханням запропонувати фільтр, ставиться одна вимога – проведення хімічного аналізу води. Спонукає до цього вузька спеціалізація систем очищення. Наявність у воді заліза, вапна чи інших органічних домішок, наносить шкоду організму людини. Особливо незахищені діти. Фільтр має чітку спеціалізацію, і здатний затримувати одні розчиненні сполуки і безсилий проти інших. Тобто, тільки за результатами якісного аналізу води можна визначитись з конкретною моделлю системи по очистці питної води.

Аналіз води в Івано-Франківську можна провести в:

  • лабораторії санепідемстанції,
  • якщо ви бажаєте отримати розширений аналіз, необхідно звернутись в Державну службу стандартизації і метрології (ДЦСМС м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька).

Ціна проведення якісного (розширеного) аналізу води, звичайно, буде вищою, про те, більш достовірною (300 - 500 грн.).

По результатам аналізу в лабораторії виводиться повний хімічний склад отриманого взірця і надається порівняльна таблиця, в якій відображається перевищення певних елементів по певним складникам.

Вивчивши отримані дані з лабораторії, магазин «Акваторія» пропонує індивідуальну систему очищення води, яка відфільтрує неякісну воду (H2O) та подарує задоволення від споживання.

Хімічний аналіз води - метод дослідження властивостей і якостей води, що застосовується для визначення кількості різних речовин у складі води.

Магазин Акваторія, місто Івано-Франківськ

 

 

JoomShaper