Проточні фільтри

Проточний фільтр Новая Вода NW-F300

Фільтр для води Новая Вода NW F 300

Ціна: 720 грн.

Відгук продавця: Новая Вода NW-F 300 - система очистки міської води проточного типу. Передбачено монтування системи під мийку. Запропонована модель вирізняється сучасним hi-tech краном. Фільтр затримує небажані домішки та змінює на краще смакові властивості води.

Видаляє механічні домішки більше 5 мкм до 99 % і розчинені домішки (по вільному хлору) до 99%. Понижує жорсткість води та затримує розчинені бактерії та пестициди.

Колби фільтра обладнані двома резиновими кільцями, що фактично виключає можливість протікання води під час експлуатації.

Новая Вода NW-F300 фільтр та упаковкаНа даний час, фільтр Новая Вода nw-f300 - найпопулярніша модель у Івано-Франківську серед проточників завдяки крану та має позитивні відгуки користувачів. За кран не треба окремо доплачувати, хоча його ринкова вартість 280 гривень.

Заміна елементів проводиться раз на 6 місяців. На більший термін жоден виробник гарантії не дає, так як картриджі не здатні утримувати бактеріальне середовище більше зазначеного терміну. А тому, коли вам пропонують фільтри з великим ресурсом в 8000 літрів і більше, не спокушайтесь. В технічних даних виробника зазначено - не більше 6 місяців. Про те, вартість такого фільтру може бути високою.

 

Технічні характеристики
Призначення: міська вода
Номінальний тиск: 2 - 6 атм.
Картридж № 1: поліпропілен 5 мкм
Картридж № 2: комбінований/пом’якшення
Картридж № 3: KDF вугільний
Опції: кран hi-tech
Періодичність заміни: 2- 6 місяців

 

 

JoomShaper