Проточні фільтри

Проточні фільтри для механічної очистки води – трьохступенева система фізичного очищення води з міського водогону.

Проточні фільтри для очищення води, так звані в народі – трійки, деколи двійки, в місті Івано-Франківську дуже популярні. Вони не займають багато місця, не вимагають великих витрат на його утримання, а головне: коштують у межах 100 доларів.

Даний фільтр затримує домішки бруду, піску, нафтопродуктів та іржі, пом’якшує смак, забирає з води стороні запахи і робить воду прозорою.

Придбавши проточний фільтр, в подальшому, відкривається можливість використання змінних елементів інших виробників. А тому, прискіпливо обирати виробника проточного фільтра, не має особливого сенсу. Переплачувати за торгівельний бренд, на мою думку, не варто.

Важливо знати!!! Даний фільтр розрахований виключно на міську воду, що пройшла обробку на водоканалі (Івано-Франківськводоканал). Крім того, трійка не гарантує очищення води від бактерій, вона створена для очищення від домішок. Також, проточний фільтр не коректує смакові якості питної води.

Фільтр проточний «Новая вода NW-F-100»

Проточний фільтр для води Нова вода NW-F-100

Ціна: 255 грн.

Відгук продавця: настільний фільтр для води з безпосереднім підключенням до змішувача. Як правило, пропонується для використання в орендованих помешканнях, щоб не переробляти меблі.

Настольний проточний фільтр Raifil UNO WF-14

Водоочисник Raifil Uno PU894C1-WF14

Ціна: 265 грн.

Отзыв продавця: Raifil UNO WF-14 - одностадіний настільний фільтр проточного типу  відомого у світі Малайзійського виробника «Райфіл». Характеризується надійним і недорогим засобом очищення кранової води.

Фільтр під мийку «Raifil DUO WF-14Z»

Система фільтрації води Raifil DUO

Ціна: 560 грн.

Відгук продавця: Raifil DUO - побутова система очистки міської води на дві колби. Невелика різниця у вартості з 3 стадійним фільтром робить його необхідним лише у випадку недостатнього місця під мийкою.

Водоочисник під мийку «Raifil TRIO WF-14EZ»

Фільтр для води Raifil TRIO

Ціна: 650 грн.

Отзыв продавця: тристадійний фільтр Raifil TRIO з окремим шаровим краном від відомого виробника «Райфіл» Малайзія. Обладнаний додатковою кнопкою для зручності скидання тиску при заміні картриджів. Характеризується високою надійністю та довговічністю.

Проточний фільтр Новая Вода NW-F300

Фільтр для води Новая Вода NW F 300

Ціна: 720 грн.

Відгук продавця: Новая Вода NW-F 300 - система очистки міської води проточного типу. Передбачено монтування системи під мийку. Запропонована модель вирізняється сучасним hi-tech краном. Фільтр затримує небажані домішки та змінює на краще смакові властивості води.

Фільтр протічний Новая Вода NW-UF510 з ультрафіолетовою мембраною

nw-uf510 новая вода

Ціна: 1250 грн.

Відгук професіонала: відомий виробник систем очистки води «Новая Вода» пропонує альтернативу противникам молекулярного очищення води до дистильованого стану - фільтр Новая Вода «NW-UF510» УФ мембраною.

JoomShaper