Бренди

Найпопулярніші світові та українські виробники фільтрів для води і комплектуючих, що представлені в магазині Акваторія.

Pentek (Пентек)

Логотип Pentek (Пентек)Penek (Пентек) – відома торгова марка американського походження. Спеціалізується на виробництві активних сумішей для використаня в фільтраційних системах (виробництво картриджів та фільтрів для води). Являється безумовним лідером в обробці питної води, її смакових якостей та мінералізації.

Raifil (Райфіл)

Raifil логотипRaifil (Райфіл) – відомий малайзійський бренд з багаторічною історією. Спеціалізується на виробництві корпусних систем та змінних модулів. Постійно вдосконалює та проводить інноваційну політику у виробництві фільтрів.

Atoll

Atoll (Атолл) – торгівельна марка преміум класу Американського виробництва. При виготовленні систем фільтрації враховуються найсуворіші вимоги ринку США. Продукція вирізняється високою продуктивністю та якістю.

Аквафор

Аквафор – розкручений та розрекламований російський виробник. Спеціалізується на виробництві протічних фільтрів, а особливо глечиків для дачного використання. Аквафор виготовляє свою продукцію з особливостями далекими від універсальності, тобто замінити на аналоги інших виробників дуже проблематично. Крім того, цінова політика залишає бажати кращого.

FIT Aqua

ФітАква – відомий Німецько – Польський виробник систем фільтрації води. Основний напрям діяльності розрахований на Європейський ринок, звідки і відповідна якість та надійність запропонованих товарів.

Новая Вода

Новая Вода – успішний виробник з широким спектром продукції за доступною ціною. Українське представництво пропонує адаптовану до наших реалій продукцію, системи та елементи. Фільтра постійно вдосконалюються, пропонуються акційні варіанти, а головне – надійна якість виробництва систем очищення.

Барьер

Барьер – російський торговий знак, що розпочинав еру очищення питної води на території СНД. Йому належать революційні розробки по фільтрації, що і досі використовуються багатьма представниками. Нажаль, на даний час, фактично викинутий з ринку систем фільтрації, а представлений в Україні лише дачними глечиками.

Ф-1, Наша Вода, Екософт

Ф-1, Наша Вода, Екософт – відомі українські бренди, що належать одній Київській компанії. Бренди свідомо розділені за бюджетними ознаками. Найдоступнішими вважається продукція Ф-1, а по новаторськи успішною і престижною – Екософт. Марка Наша Вода була активно представлена в сітці магазинів Епіцентр, про те, без відповідного просування товару та нехтуванню роботою з регіональними представниками втратила свого покупця.

JoomShaper